WLD-TEC SteriMax Smart Kızılötesi Aşılama Sterilizatörü


WLD-TEC SteriMax Smart Kızılötesi Aşılama Sterilizatörü
 • Gereksiz ısınma olmadan anında çalışmaya hazır
 • Temassız IR Sensör Teknolojisi ile Otomatik Başlatma
 • Dokunmatik işlemle iki kullanıcı için ayarlanabilir sterilizasyon ve soğuma zamanlayıcıları
 • Özel kuvars camdan yapılmış tavlama tüpü
 • Cihazın ve tavlama tüpünün çok basit temizliği
 • Thermocontol Teknolojisi sayesinde verimli enerji kullanımı ve minimum ısı dağılımı
 • Paslanmaz çelikten ve emniyet camından yapılmış Cool-Touch muhafaza
 • Lambaların ve lamba sistemlerinin fotobiyolojik güvenliği için BG ETEM tarafından EN 62471'e göre test edilmiş ve onaylanmıştır.Cilt ve gözler için risksiz

Açıklamalar

IR-HotSpot ile sterilizasyon! SteriMax smart - Kızılötesi Döngü Sterilizatörü. Alevsiz Yüksek Hızlı Tavlama ve Sterilizasyon.

Risksiz Yüksek Hızlı Tavlama ve Akıllı Şekilde Sterilizasyon

Aşılama döngülerinizi ve hassas mikro aletlerinizi tavlamak veya sterilize etmek için hızlı, verimli ve alevsiz bir ürün mü arıyorsunuz? O zaman elektrikli SteriMax smart'ımız ilk tercihiniz olmalı - her tür laboratuar, anaerobik çalışma ortamı ve Laminer Akış Kabini için ideal olarak uygun.

Akıllı Kızılötesi Işık - Anında Çalışmaya Hazır

Özel olarak odaklanmış kızılötesi ışık, aşılama döngünüzün yalnızca 5 ila 10 saniye sonra 750 ila 1000 ° C arasındaki sıcaklıklarda sterilize edildiği bir IR-HotSpot oluşturur. SteriMax akıllı sadece gereksiz ısınma döneminde olmadan takılı olması gerekir ve kullanımına derhal hazır olacaktır. Son derece sofistike tavlama tüpümüz uzun yıllara dayanan deneyime dayanmaktadır. Özel kuvars camdan yapılmıştır. Patojenlerle herhangi bir kontaminasyon riskini önlemek için tüp bir ucundan kapatılır. Tavlama borusu, kolay temizlik için birkaç saniye içinde kaydırılabilir.

Akıllı Çalışma - Dokunmadan Çalışma

SteriMax smart , temel görevinize tamamen odaklanmanızı sağlar. Düz cam panelin ön tarafından kolayca erişilebilen tavlama tüpüne aşılama döngüsünü yerleştirmek için neredeyse hiç dikkat gerekmez. Dokunmasız IR Sensör teknolojisi, her sterilizasyon sürecini otomatik olarak başlatır. Ayarlanabilir zamanlayıcılar, ekran ve sesli bir sinyal aracılığıyla hem sterilizasyonun hem de soğutmanın tamamlandığını bildirir. Bundan sonra aşılama döngünüz kullanıma hazırdır. Her iki zamanlayıcı da ayrı ayrı ve iki kullanıcı için saniyeye kadar panele hafifçe dokunarak ayarlanabilir ve geri çağrılabilir.

Gücün Akıllı Kullanımı - Minimum Isı Yayımı

'Termo kontrol', gücün verimli kullanımı için anahtar unsurdur. Kızılötesi ışığın hızlı ancak yumuşak bir şekilde yumuşak bir şekilde başlamasına, kısa bir ısıtma süresine ve bir sonraki sterilizasyon işlemi için kalan ısının yeniden kullanılmasına olanak tanır, bu da sırasıyla daha kısa olacaktır. Her durakladığınızda, enerji tüketiminiz ve ısı dağılımınız da duracaktır.

Akıllı Tasarım - Üstün Özellikler

SteriMax smart , birçok benzersiz özelliğe sahip zorlu laboratuvar ortamları için tasarlanmış dokunmatik güvenlik camlı kontrol paneline sahip zarif bir paslanmaz çelik muhafaza içinde gelir.

Operasyon IR Sensörü: sensör aralığı 8 kademeli ayarlanabilir Dokunma işlemi: AÇIK / KAPALI, 2 kullanıcı sterilizasyon zamanlayıcısı seçimi 5-10 sn. Aşılama döngüsü soğutma zamanlayıcısı, sesli sinyal ile 0-25 sn (devre dışı bırakılabilir) Termokontrol: dinamik sterilizasyon zamanlayıcısı Durum göstergesi: sterilizasyon ilerlemesinin optik görüntüsü Başlangıçta sterilizasyon: tavlama tüpünün kullanımdan önce sterilizasyonu (devreden çıkarılabilir) Tavlama tüpü: Kuvars cam Sterilizasyon sıcaklığı: 750 °C - 1000 °C (1382 °F - 2012 °F) Güvenlik özellikleri Artık ısı göstergesi: sıcak tavlama tüpünü gösterir Otomatik ünite kapatma: seçilebilir 15 dakika, 30 dakika, 1 saat Sıcaklık monitörü: termik devre kesici Elektriksel Güç kaynağı:
 • 230 V şebeke gerilimi: 220-240 V 50/60 Hz 2,6 A
 • 120 V şebeke gerilimi: 112-128 V 50/60 Hz 5,1 A
 • 100 V şebeke gerilimi: 95-105 V 50/60 Hz 6 A
Güç tüketimi: yakl. 600 W / kısa süre (5-10 sn.) Koruma sınıfı: IP 20 Isı kaynağı: IR halojen spot ışık Mekanik Kuvars cam tavlama tüpü: dış-Ø 19 mm, iç-Ø 16 mm, uzunluk 112 mm Muhafaza: ısıya dayanıklı cam / paslanmaz çelik, UV ve solvente dayanıklı Ölçümler (g x y x d): 110 x 170 x 180 mm Ağırlık: yakl. 1800 g Lisanslar CE: EN 61326-1, EN 61010-1, EN 61010-2-010, EN 62471 AB yönergeleri: 2014/30/EU, 2014/35/EU, 2011/65/EU, 2006/25/EG Radyasyonla ilgili bilgiler Emisyon sınırına "risksiz" uyulur. Emisyon sınırı:
 • Cihaz, EN 62471'e göre risksiz gruba atanmıştır.
 • Lambaların ve lamba sistemlerinin fotobiyolojik güvenliği için BG Energie, Textil, Elektro, Medienerzeugnisse tarafından test edilmiştir - Cilt ve gözler için risksiz
Korumalı Tasarım DM/082 011

Benzer Ürünler