Bürkle GmbH


1950 yılında Otto Bürkle tarafından Stuttgart Almanya'da kurulmuştur. Bürkle, asitler, alkaliler ve çözücüler gibi agresif ve tehlikeli sıvılar için örnekleyiciler, doldurma makineleri, varil pompaları ve dalgıç pompalar için örnekleyiciler, örnekleme sistemleri ve aksesuarları ile plastikten yapılmış çeşitli laboratuvar ekipmanı ve aparatları geliştirir, üretir ve dağıtır.

Manuel numune ve dolum makinelerinde kapsamlı bir ürün yelpazesi sunan Bürkle GmbH ürünleri Almanya da özel olarak imal edilmektedir.

Mümkün olan en yüksek kaliteli ve sürekli yenilik markanın öncelikler sıralamasında her zaman zirvededir. 1994 yılından bu yana, Bürkle GmbH Deutsche Gesellschaft zur Zertifizierung von Managementsystemen (Yönetim Sistemleri Belgelendirme Alman Ajansı) tarafından DIN / EN ISO 9001 sertifikasına sahiptir.

Problem çözme ve yenilikçi ürünler geliştirme Bürkle GmbH'nin en öncelikli hedefi sonucu olarakta başarısının kaynağı olmuştur. Birçok ürün Basel bölgesinde bulunan kimya ve ilaç sektörlerinde şirketler ile işbirlikleri sırasında uygulama odaklı bir şekilde geliştirilmiştir.